Konečně jsem se dokopala k napsání poslední kapitoly druhé knihy. Chtěla bych moc poděkovat Doctorovi, neboť díky němu jsem dostala nápad jak knihu dovést do konce :)

To jednou takhle na Strahově..

25. října 2014 v 16:01 | Ewtcha =o) |  Tak různě...
Cítím se srašně a potřebuju to ze sebe dostat. Jsem tu sama a poslouchám právě tu nejdepresivnější píseň z Doctora Who - doomsday... Včera jsem chlastala... Opět.. Abych vás vhodila do kontextu. Studuju ČVUT v Praze a bydlím na kolejích strahov. Jsou tu skoro na každm bloku hospody. Včera jem byla se svým souputníkem (its complicated..) na jedničce, kde jsme spolu tanocovali :D No jo, tancovali a bylo to boží, je skvelej a tančili jsme žirafí tanec :D Večery s ním jsou hrozně fajn a nevím proč, ale pak mi hráblo a řekla jsem mu, že odcházím a neodešla jsem, asi abych mu něco dokázala, asi to, že minule mě taky nechtěně ignoroval (its comlicated). Pak jsem s ním odcházela a řekla jsem, že jdu na Zetko. Inu vrazila jsem asi po 5ti pivech na zetko. Popravdě po 5ti pivech bejvám už dost namrdaná, ale chytla jsem slínu. Inu rozloučila jsem se s Doctorem a vyrazila pít. Jestli jsem tam vypila maximálně ještě dvě, ale i tak jsem byla totálně nasračky.

..... OOOOOuuuuuu.. Teď jsem si vzpoměla, že jsem z prdele rozepínala pásek nějakýmu týpkovi na jedničce. Néé nebylo to tak hrozný jak to zní, tancval tam na židlích a já jsem šla tancovat s nima a jeden jeho kámoš mi řekl ať mu rozepnu pásek, tak jsem to udělala a Doctor mi pak řekl, že se cítil fakt strašně, když se na něj podívali všichni jeho kamarádi a vesměs se mu vsmáli, že ze sebe dělá debila, protože vkládá důvěru někomu takovýmu jako jsem já.. To mě fakt mrzí a když se mě Doctor ptal, jesi si myslím, že se za mě stydí, tak jsem odpověděla, že jo.. Kdo by se za mě nestyděl...

Nuže abych se vrátia do Zetka. Seděla jsem na báru a evidentně jsem se tam líbila jednomu fiťákovi, se kterým jsem se tam bavila celou dobu a vím, že mě stále chytal za pas a že jsem se mu vždycky vysmekla se slovy "To je Doctorovo." co to je sakra? :D "To je.." jakobych byla nějaký "TO" Nuže dejme tomu, že o sobě nemam valné mínění. Ale k věci. Pak si pamatuji jen dlouhé (jistěže duchaplné :D ) rozhovory s jednou slečnou na báru o stavárně. Pak si pamatuji, že jsem lezla na střechu na Zetko, s tim týpkem z FITu. Jediný co si pamatuju je, že jsem stále mlela o Doctorovi. (Ten týpek už z toho chytal nervy :D ) Pak si pamatuju jak mě ten týpek odvádí tam, kam chci. Je zvláštní, že dycky, když jsem byla namrdky, dostala jsem se vždycky "domů", což je zajímavé, protože teď jsem v opilosti navedla týpka k Doctorovi.
Nepamatuju si, že bych dělala něco špatného. Prostě jsem se v šest ráno dostala k Doctorovi a prý jsem ho ani nevzbudila :D Což se divím, protože jsem bla vožralá jak žok, ale nechtěla je budit svého souputníka. Ráno.. ehm ve dvě odpoledne jsem se probudila a nevěděla jsem, jak jsem se tam dostala. Ihned mi v hlavě vzešla otázka: "Kde je Doctor?" pak jsem se probrala a bylo mi hrozně. Je mi hrozně. Vypadám jak Bernard (britský seriál Black Books) v hlavě marně si vzpomínající mozek, namol opilá atd. Znáte to, ten pocit když se vám může hlava rozskočit.. Vlastně ani nevím, proč to píšu, půjdu si pro Ovip a udělám si rybí prsty s pudinkem, mam na ně hroznou chuť, protože, ač to zní šíleně, je to vskutku výýbornééé :) To vím jen díky Doctorovi.
Když jsem se probudila bylo mi zle. Je mi zle. Doctor říkal, že v pohodě, dokud si to neposeru a stačí jedna věc. Bohužel nevím jaká, ale rozhodně to nebude žádná malichernost, takový on není, bude to něco ve smyslu nevěry nebo tak. Nechci aby se za mě styděl, nebo musel posouchat blbý kecy svých kamarádů. Měl by e na mě vysrat, než bude pozdě.. Bohužel pro mě i pro něho, myslím, že už pozdě je. Jsou zde dvě možnosti jedna težká pro mě, druhá pro něj. Buď se zmením, což je pro mě nepravděpodobné (Nebudu říkat nemožné, protože to slovo nepoužívám) a nebo si on zvykne. Asi nechci nikoho, kdo by si musel na mě nuceně zvykat. Myslím si však, že Doctor mě hodně bere takovou jaká jsem. Vážím si ho, ale asi ho zničím, jestli budu dál dělat to, co dělám.. No nic, dnes budu spitovat svědomí a teď si zajdu k negrovi koupit rybí prsty s pudikem, protože na ně mam hroznou chuť a připomenou mi ty krásné chvíle se svým Doctorem..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama