Konečně jsem se dokopala k napsání poslední kapitoly druhé knihy. Chtěla bych moc poděkovat Doctorovi, neboť díky němu jsem dostala nápad jak knihu dovést do konce :)

Nemocný apríl

16. dubna 2012 v 20:57 | Ewtcha =o) |  Krabička vzpomínek...
To bylo takhle na výročí. Byli jsme oba nemocní a tak jsme se domluvili, že si dáme jen malé dárečky a tak jsem uvařila lasagne a Lišáček mi přinesl mé nejoblíbenější květiny- Narcisky a krásná den byl ůžasně načatý. Pak jsme ho zabíjeli hororovýma historkama o rackovi atd. Pak jsme se potichounku odebrali do pokoje a udělali si nádherný večer při svíčkách. Byh to nádherný den a když si to vezmu zpětně, byl to přenádherný rok, plný spousty krásných chvílí a taky tic malých hádek :)) Jsem s Tebou šťastná a moc bych si přála a věřím tomu, že nám to spolu vydrží už navždy :)) Miluji Tě a napíši Ti sem tu báseň, kterou jsem ti napsala na ten krásný apríl 1.4.2012 :))

Pár veršů pro mého miláčka

Už je to nějákej ten pátek,
co jsme se potkali nad pivem,
tehdy slavil se velký svátek,
a tak náš vztah začal aprílem.

Tehdy bral sis do hospody drobný,
a ja brala tam praděda,
načaž jsme se ihned schodli,
že v CS dávam HEADCHOTA.

Tenkrát nevěda kam jdeme,
dali jsme si první rande,
ten risk však za to stál,
a nas vztah šel mnohem dál.

O pár dnů byla pusa první,
pak u Tebe v sedě líbání,
a než-li jsme se nadáli,
spali jsme spolu v posteli.

Byl to velmi krásný rok,
snad to se mnou přežiješ,
aby z Tebe nebyl cvok,
protože mě miluješ.

Miluji Tě Prdelko moje :-*


Dál ti sem dám spoustu fotek z března, to je chvilku před výročím. Jsme na nich oba šťastní :) Věřím, že příští rok budeme taktéž spolu šťastní :)) :-*

Tadyta je z 5. března :)) Strašně moc ti to na ní slušíííí :))) :-*Tadyta je z 9.3.2012 je to naše první sluníčková fotka tohoto roku a za ní jsi jen ty, ale odpusť, tuhle sem musím dát, protože jsi na ní strašně moc sladkej a krásnej :)))) :-* Miluji Tě :-* :))
Tahle fotečka je ze 16.3.2012 je to moc hezká fotka :-P :))Lááásko to byl skvělej den v Borským parku :)) nádhera bylo to 20.3.2012 :)) :-*


Pak Tady mám nádherný 21.3.2012 první jarní den, který jsme strávili na sušáku když jsme šli do Kaufláku skoušet podprdu :)) Byl to nádherný den :))


Lásečko Prostě ty jsi tak dokonalej a úžasneeej!!!! Ja Tě tak moc Miluji :-* :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama