Konečně jsem se dokopala k napsání poslední kapitoly druhé knihy. Chtěla bych moc poděkovat Doctorovi, neboť díky němu jsem dostala nápad jak knihu dovést do konce :)

Vánoce jak mají být - dárečky, procházky, akce, jídlo a pití a s.. :)

2. ledna 2012 v 20:17 | Ewtcha =o) |  Krabička vzpomínek...
Lásko :( Tak je po všem, už nám ty vánoční prázdniny utekly jako voda. Zítra je už škola. Dnes ti umřelo morčátko a to je mi strasně moc líto. Aspoň máš ode mne obrázek a fotky se mnou a s morčátkem :)

Já vím, že první den se nám moc nepovedl, ale ty dárečky byly krásný! Náušničky se mi líbí a nosím je, ta lampička je úžasná a ta pastička originální, ten kalendářík roztomilej a voňavka voňavá. Doufám, že lištička, prstýnek a kombíčko se ti líbili a že jsi za ty dárečky rád.

další dny jsme podnikali spousta akcí, byly jsme u ségry, kde jsme jedli a pili pak jsme byly spolu v restauraci, kde jsme jedli a pili a pak u Zanyho na oslave, kde jsme pili a jedli :D No moc jsme nejedli, páč nebylo co ale to už je fuk :D Pak jsme byly spolu na silvestera u vas kde se opet jedlo a pilo :D

Byli jsme s tomášem venku a on mi dal první pomoc od jídla a po tom silnym tabáku se mi to konečně povedlo :) Byly jsme unás na procházce s Nanynkou a Lojzíkem a taky jsem byly s bráchou vybírat stromeček :D

Naše promrhané zážitky jsou jedinečné. Nejprve v kuchyni na lince, pak za pochodu, ve stoje, na posteli a nakonec jsme to zakončili pod stromečkem v obýváku, no prostě vánoce jak mají být a silvestr, tedy vlastně to už byl Nový rok, kdy jsem jakse patří oslavili naše krásné výročí třičtvrtě roku v obýváku na gauči 2x, protože jsme byly hoodně nadržení.


Lásko čím dýl jsem s tebou a čím častěji tím víc si uvědomuji, že bez tebe nemůžu žít. Když jsem spolu takhle dlouho, chováme se k sobě krásně téměř žádné hádky nejsou, jsme jen a jen sami pro sebe. Milujeme se a chceme spolu trávit stále víc a víc času :) Jsi ten nejlepší kluk na světě a já s tebou chci prožít zbytek svého života a snad se nám to tak splní :) Je to sice dosti pošetilé, myslet si to, ale nestačí doufat, musíme věřit a já tomu věřím :)


Miluji Tě nadevšechno co je mi milé, víc než sebe, víc než můj život.. Snad tyhle chvíle nikdy nezkončí a my spolu už zůstaneme navždy, protože to by byl ten nejkrásnější splněnej sen co bych někdy chtěla splnit :-* :)

Tady je pár obrázků, které nám připomenou ty krásné vánoce, které sjme spolu prožili :)
Začněme procházkou v lese s Nanynkou a Lojzíkem :) Bylo to moc krásné :))


Budu pokračovat zdobením stromečku pod kterém byly moc krásné dárky :-* :))Zakončím to výbornou večeří v čínské restauraci :-* Jsi prostě skvělej :-* :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama