Konečně jsem se dokopala k napsání poslední kapitoly druhé knihy. Chtěla bych moc poděkovat Doctorovi, neboť díky němu jsem dostala nápad jak knihu dovést do konce :)

Confiteor Evy Salcmanové aneb Když se dvá perou, třetí se směje aneb tří kluci a jedna holka

13. listopadu 2011 v 11:25 | Ewtcha =o) |  Confiteor
Když mi bylo 16 jela jsem na lyžák a byla jsem v kupéčku se svými spolužáky. Byli to tří klucí jeden tlustejší a menší, se kterým jsem se vždy handkovala říkám mu koblížek. Druhý byl vysoký a hubený, byl to kluk se kterým jsem si dycky rozumněla, byl to skvělí kamarád, ale vživotě nic jiného než jen kamarád, říkáme mu přijímením koutský. Třetí kluk byl spíše vyšší a měl pěkné hnědé vlasy, byl to kluk, který se mi tou dobou hrozně moc líbil jmenuval se Dan. Byli to jediní kamarádi u nás ve třídě a myslela jsem si, že by mě i Dan chtěl.
Na lyžáku mi všichni tři klucí pomáhali s věcma - s notasem, lyžema, a hůlkama. Bylo to skvělí a já si začala o Danovi něco myslet. Obdivovala jsem ho a moc se mi líbil. Abych s ním byla v kontaktu lochtala jsem ho a provokovala. Po lyžáku jsem je pozvala na oslavu 17tých narozenin.
Asi z toho, co jsem psala jste nezjistili, že jsem měla kluka. Jsem z Plzně a on byl z Jihlavy. Tou dobou uz jsme spolu byli 20 měsíců, tedy skoro 2 roky. Když jsem se bavila s Danem bála jsem se toho, že se mi líbí a byla jsem sama na sebe nasštvaná, protože mi svýho kluka bylo líto, avšak náš vztah už hodně dlouho neklapal. První sex jsme spolu měli po roce ve stanu, kdy den před tím se mu ani nepostavil. Poté jsme měli ty problémy, že on byl ke všemu strašně pasivní a na výlety jsme vůbec nejezdili, jen když jsme byly u nás, rozloži,i jsme si stan na zahradě, přičemž jsem ho musela strašně přemlouvat a nakonec jsme se hrozně pohádali. Náš vztah někdy dopadl tak, že jsem odešla z postele a spala jsem na gauči, i když se to občas dělává obráceně.
Když jsem v pololetí druháku začala sedět s klukama tenkrát ještě s Koutským později s Danem, náš vztah se začal rozpadat totálně. Byl naštvaný a vyčítal mi to vždy když jsem o klukách začala vyprávět. Marne jsem říkala, že jsou to jediní kluci od nás co se se mnou baví, že tam prostě nikoho nemám. Postupen času, kdy přítel pořád vyváděl a žárlil se mi začal Dan mnohem víc líbit, protože se ke mě choval hezky a nikdy mi nic nevyčítal. Zato přítel v mých očích začal být pěkný mizera co mi nepřeje kamarády, po tom, co jsem měla prvák v pekle.
Spali jsme spolu asi půl roku a to jsme to měli ani né 20x. Co si budeme povídat, sex stál totálně za hovno a k druhýmu číslu nikdy nedošlo. Pouze jednou když jsem mu ho kouřila dostatečně dlouho. O silvestru jsme spolu měli asi poslední sex. Byl to sex ucházející, protože já jsem chtěla experimentovat, avšak být s nim nebylo moc vzrušující.
Vrátím se na dobu po lyžáku. Spolužáky jsem pozvala na oslavu a přítele samozřejmně taky. Začalo to 18.3. kdy přítel přijel a my měli výměsíčí 20 měsíců. Ten večer, my to přišlo takové vyjímečné a hecla jsem se k sexu. Začala jsem opět nudnou předehru, kdy on byl dole a já ho musela nažhavit líbáním na krku. Byl jak slon a skoro nic mu to nedělalo. V jedné chvíli jsem ho líbala na krku a vzpomněla jsem si na Danovo znamínko na krku. Zděsila jsem se ihned jsem z přítele slezla a on se divil co je. Zavrčela jsem, že nemám náladu a že to skusíme jindy otočila jsem se a divn jsem nezačala brečet, za to, že jsem si pri sexu vzpomnela na Dana. Zjistila jsem tedy, že náš vztah je zabitý. Nejen, že jsme se viděli - když to dobře dopadlo - jednou za čtrnáct dní (někdy jsme se neviděli i 5 týdnů), v posteli to stálo za prd a on byl totálně neschopný.
Další den 19.3. se měla odehrávat oslava mých 17. narozenin. Než přišli hosti, musela jsem s přítelem uklidit starou chalupu, protože to naše kalící doupě bylo značně v chátravém stavu. Týden před tím jsem tam sama nosila velký klády a spostu věcí, které tam byly už několik let, takže jsem se už tam namakala dost. Teď stačilo pouze doupravit stoly a zamest. Když jsem metla, musela jsem ho postavit do rohu a říct: sem se postav nic nedělej ale aspon mi tu nepřekážej.. Tahle spolupráce mi totálně dožrala protože to byl kluk totálně k ničemu a nic mi nepomohl akorát překážel. Začala jsem ho pomálu nenávidět.
Když přišli hosti, podávali si ruce. Přítel si podal ruku s Danem a pak si sedl. Koutský mu podával ruku ale přítel seděl dál a mávl opovrhovaně rukou. Kdybyste tušili jak jsem se za něj styděla. Čas popošel a všichni se dobře bavili - kromě přítele. Seděl v zmní bundě v obýváku a měl hlavu u kolen. Totálně všechno ignoroval. Snažila jsem to spravit a šla jsem za ním. Řekl, že ho bolí hlava, tak jsem ho poslala domů, že mu dam prášek a půjde si lehnout. a chytala jsem ho za ruku. Vytrhl se mi a řekl nikam nejdu bůh ví co bys tu dělala. a Div mě neposlal do prdele. Fajn, řekla jsem, a odešla jsem. Koblížek mi za chvíli řekl evo zbav se Petra, všechno to tu kazí. Styděla jsem se za něj.
Když jsme šli spát udělala jsem peřiny a koblížek s mojí kamarádkou odešli - zůstali jsme jen Koutský, já Dan a Petr - přítel. Ustlala jsem a náhodně jsem dala peřiny. Petrovi jsem ustlala do rohu. rptože byl nasranej a já se za něj styděla, už to nemělo cenu. Vedle něj jsem ustlala sobě a pak byl Dan a Koutský. Když viděl jak si Dan stele vedle mě, přehodil muj a jeho pelech aby Dan vedle mě neležel. Naštvala jsem se a dala jsem to zpátky jak to bylo a lehla jsem si Petrovi na rameno a Dan ležel obráceně než mi, měl u našich hlav nohy.
Ráno 20.3. se Petr sebral a odešel na autobus a od tý doby jsem ho už neviděla. V neděli jsme s Koutským a Danem ještě blbli na zahradě se vzduchovkou a kuličkárnou a pili jsme 4 litry houby. Najendou jesm cítila tu svobodu, když tu Petr už nebyl a já se mohla klidně bavit s klukama a nikoho jsem neměla za zadkem. Dan se mi líbil to nepopíram.
Pařili jsme až do odpoledne druhý kolo jen ve třech. Pak jsem večer přišla na počítač a nějak jsme se s Petrem hádali. Ten nadcházející týden jsem měla mít praxe.
Přišla jsem poměrně brzo domů a s brekem jsem si napsala seznam proč s přítelem být a proč ne.
Zavolali jsme si po skypu a já jsem strašně brečela když jsem mu četla seznam, že sex stojí za hovnop, že už to delší dobu nemá cenu, že je totálně levej na práci a za to jak se choval na tej oslavě, že se za něj stydim a že bude lepší se rozejít. O Danovi jsem mu raději neřikala, protože vyhrožoval že se zabije.
Asi tak za 2 dny si mě na facebooku přidala jedna holčina, že půjde na stavárnu a že se chce seznámit s okolím. Bylo mi to divný protože přímačky se ještě nepsali ale budiž. Bylo tam u ní strašně nesrovnalostí ale začli jsme se bavit o klukách a já jí začala důvěřovat. Nejprv jsem nevěřila, tak jsem jí řekla aby mi poslala fotky na mejla. Poslala byly v pořádku, tak jsem jí napslaa o icq a psali jsme si až do rána do jedný. Měla jsem radost, že jsem se našla novou kamarádku a všechno jsem jí za ten večer vyžvanila, že se mi líbil Dan, ale že bych s ním nikdy nic neměla a že bych Petra nikdy nepodvedla a tak.
Když jsem další den přišla domů s radostí, že si budeme zase psát. Přišla jsem na icq a tam mi čekalo nemilé překvapení. Ta holka byl Petr a zpráva začínala nějak takhle: Tak jsem si přesně ověřil to... a dal uz nevim. Jen vím, že říkal že jsem mysléla ja no jak ho držim jinýmu, že lituje toho, že mě kdy poznal a že tři roky (byly jen dva) mu nic nedali a že jsem měla pravdu, že nikdy nezapomene na to jaká jsem svině. Chvíli čekal co odepíšu, ale já to jen v slzách dočetla a byla jsem hrozně zklamaná druhou tváří, kterou mi ukázal a štvalo mě, že jsem kvůli tý dálce nikdy nezjistila jaký vlastně byl. Možná jsem si to zasloužila, ale určitě jsem se s ním nerozešla kvůli jinýmu klukovi, ale kvůli tomu že už to hodně dlouho stálo za hovno...


1.4. na aprýla jsem však poznala kluka úplně nového, který mi obrátil život vzhůru nohama a osvobodil mě mezi tímto bludištěm mezi dvěma kluky. Často jsem si vzpomněla na Dana a na Petra, ale jedině Filip mi je vyhnal z hlavy a za to jsem mu vděčná. Po rozchodu s Petrem jsem se řezala a Filip mě to odnaučil a teď i když je mi nejhůř, už nesáhnu po noži... Kdybyste si mysleli, že svej nastávající lásce nevěnuju v tomhle článku tolik pozornosti, přečtě te si článek How i met your father aneb příběh o desetikoruně a dalších několik článků a o tom jak se vyvýjel náš překrásný vztah se dozvíte až příště :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 22:21 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama