Konečně jsem se dokopala k napsání poslední kapitoly druhé knihy. Chtěla bych moc poděkovat Doctorovi, neboť díky němu jsem dostala nápad jak knihu dovést do konce :)

Hugh Laurie

22. prosince 2010 v 15:16 | Ewtcha |  Osobnosti
Hugh Laurie alias Dr. House je můj oblíbený herec. Je mi velmi simpatický, což je z velké části také dáno tím, že ho dabuje náš známý dabler Martin Stránský. Seriál Dr. House sleduju pravidelně a moc se mi líbí přístup se kterým House léčí, ale přesto s ním někdy nesouhlasím. Tady jsou nějaký informace o Hughovi :D

Povolání: Herec, spisovatel,hudebník, zpěvák, sportovec, archeolog, antropolog
Věk: 51   
Datum narození: 11. 6. 1959
Místo narození: Oxford, Anglie
Znamení: Blíženci
Výška: 189 cm
Člen skupiny:Band from TV


Hugh Laurie je potomkem olympijského vítěze ve veslování W. G. Laurieho. Vzdělání získal v Etonu a na Cambridge University, kde studoval antropologii a archeologii. Během studií dosáhl značných úspěchů ve veslování a od 1978 na jevišti v němž působil s partou přátel.

Seriál Dr. Hause Hugh sám režíruje. Dr. Gregory House, specialista nefrolog je posedlý svou prací. House je náladový, ironický a s pacienty skoro nemluví. Jeho heslem je "Když nebudeme mluvit s pacienty, nebudeme jim muset lhát". To nevypadá na kladný charakter, ale zdání klame.

House totiž dokáže vyléčit i ty nejkomplikovanější případy a to je často jediný důvod, proč jej vedení nemocnice ještě nevyhodilo. K pacientům se chová bez respektu a mnohdy cynicky. Přesto není House monstrem bez citů a bez zásad.

Čas od času, divák zjišťuje, že dokáže být mnohem lidštější a mnohem emotivnější než mnozí jeho kolegové. House si může dovolit být jakým je - je totiž génius. Zachraňuje životy i přes řadu bitev, které svádí s kolegy, vedením nemocnice i s příbuznými nemocných.Zdrojík Osobnosti.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který živel je vám milejší?

Země
Voda
Oheň
Vzduch

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama