Konečně jsem se dokopala k napsání poslední kapitoly druhé knihy. Chtěla bych moc poděkovat Doctorovi, neboť díky němu jsem dostala nápad jak knihu dovést do konce :)

Tarja Turunen

11. ledna 2009 v 15:49 | Ewtcha |  Osobnosti
Povolání: Zpěvačka

Věk: 31
Datum narození: 17.8.1977
Místo narození: Kitee, Finsko
Znamení: Lev
Členka skupiny: Ex Nightwish

Tarja Turunen se narodila 17.08.1977 ve finském městěčku Kitee rodičům Marjatta Turunen a otci Teo Turunen. Tarja je bývalou zpěvačkou skupiny Nightwish.

Hudební minulost: V nižších ročnících základní školy jsem začala zpívat s pomocí mého učitele a měla jsem soukrommé hodiny klavíru. Ve vyšších ročnících základní školy jsem začala hrát na flétnu v umělecké škole. Po skončení základní školy jsem začala studovat hudební střední školu v Savonlinně se zaměřením na klasický zpěv a hudební divadlo. Potom jsem šla studovat církevní hudbu na Sibeliuskou Akademii. V současné době se specializuji na klasický zpěv.

Lásííík :) tady Vypadá jako Xena :D Je tu nádherná ofinka ji mots sluší :)

Oblíbené...
Jídlo: Kuře
Nápoj: Suché, jemné červené víno
Film: Gladiátor
Hudba: Všechno od vážné hudby až po hard rock.
Režisér: Ridley Scott
TV-program: Na televizi se moc nedívám, ale o víkendu se dívám na zprávy a sleduji nejlepší filmy
Herec/Herečka: Russell Crowe
Kniha: RT
Spisovatel: Mika Waltari
Skupina: Je těžké jmenovat tu nejlepší. Je mnoho dobých skupin.
Album: Gladiator soundtrack
Píseň: Brahmsova Von ewiger Liebe
Roční období: Jaro

Náš nejlepší koncert: Celé naše jihoamerické turné.
Nejlepší koncert, jaký jsi viděla: Opera v Norma Colón v Buenos Aires. Skupina byla OPRAVDU dobrá!!! huh...
Nejhorší noční můra: Že se ráno probudím němá!

Místo, které by jsi chtěla navštívit: Exotický, malý ostrov někde hodně, hodně daleko. Žádná turistika, žádní Finové. Jenom ticho.

19. listopadu 2007 vydala nové album My winter storm se singlem I walk alone, ke kterému je již k shlédnutí videoklip a která byla inspirována skladbou Requiem od W. A. Mozarta.
Rodina:
manžel: Marcelo Cabuli
matka: Marjatta Turunen (bohužel v r. 2003 zemřela na rakovinu)
otec: Teo Turunen
starší bratr: Timo Turunen
mladší bratr: Toni Turunen


Tarjinka Je moje nejoblíbenejší Zpěvačka, Miluju ji a také ji pořád poslouchám. Byla jsem na jejím koncertu v praze 21.10.2008 kerý se mi velice líbil.. Brečela jsem když tam přišla.. Byl to nejlepší den mího života! Nikdy na to nezapomenu, byla ohromná!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který živel je vám milejší?

Země
Voda
Oheň
Vzduch

Komentáře

1 Albertfaica Albertfaica | E-mail | Web | 5. června 2018 v 16:43 | Reagovat

The prostate is an essential part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is located just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of the particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections originating from other areas in the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some of the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations weekly will help to prevent prostate cancer.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to adopt to be sure a normal prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to go for prostate examination at least a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama