Konečně jsem se dokopala k napsání poslední kapitoly druhé knihy. Chtěla bych moc poděkovat Doctorovi, neboť díky němu jsem dostala nápad jak knihu dovést do konce :)

Iwča

8. ledna 2009 v 21:38 | Ewtcha |  Tak různě...
Musím se o ní zmínit, protože ji miluju. Musím se zmínit, protože ona se dycky zmíní. Musím se o ní zmínít, protože jí věřím. Musím, protože je to člověk na kterém my záleží. Musím, protože je to jen ona, kdo mě vytáhne z průserů. Musím se zmínit. protože je to pravě ona sama. Musím jí sem zapsat, protože CHCI!
Iwča.. je má nej nej nej kámojda.. já byla úplně na dně a dycky mi pomohla, jsem jí mots vděčná. a i když se hadáme, tak Jí pořád Miluju :) je faktis Kámojda.. a jen ona si tak může říkat :) dám vám sem fotešku kde jsme jeli do divadla a byly spolu :) (nelekněte se, protože mám ještě dlouhé vlasy, pak sem šla na kluka :D) jsou to okamžiky kde jsme spolu, a kde je i naše pevné kamarádství, které se každou hádkou, průserem, bojkotováním a urážkami upevňuje.. Protože vždycky se spolu zase začnem bavit a jsme si pořád blíž a jen blíž :)
h

Bohužel to je už starý článek. Kamarádství s Iwčou byly mi nejlepší chvíle života strávený ve škole. Už se to nikdy nevrátí a naše nerozlučná dvojka Iwča a Ewča už nikdy nebude. Je mi to moc líto a od tý doby už jsem nenašla žádnou kamarádku, kterej bych takhle věřila. Byla jsi vážně nejlepší Iwčo a mám tě v srdci zapsanou, jako toho nejlepšího člověka v mim životě.. i když už taková dávno nejsi...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ewtcha Ewtcha | 8. ledna 2009 v 21:44 | Reagovat

UNÝ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama